Během terapií používáme čistě přírodní orientální kosmetiku Yasminka, která zajišťuje díky svým kvalitním masážním olejům hebkou, pružnou, vláčnou kůži a to bez následného mastného filmu. Tyto oleje jsou vyráběny z přírodních surovin ze Severní Afriky – Maroka, Alžíru, Tuniska, Mauretánie a Lybie. Díky tomu, že se při jejich výrobě dodržují šetrné tradiční metody, si oleje zachovávají velké procentuální zastoupení vitamínů, minerálů a bioaktivních látek, a tak zvyšují elasticitu kůže a vyživují ji. Tato kosmetika neobsahuje ropné produkty, rafinované oleje, syntetické barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

100% čistě přírodní produkt

Do masážních olejů přidáváme čistě přírodní éterické oleje, které jsou tvořeny až z několika stovek – tisíců kg bylinek. Díky tomu jsou všechny tyto éterické oleje nositelem velké koncentrované energie rostlin, jež pocházejí z divoké volné přírody ze země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie).

Naši klienti si mohou před terapií vybrat z těchto éterických olejů: levandule, máta, eukalyptus, jasmín, citrón, rozmarýn, vanilka, heřmánek, hřebíček, mandarinka, cedr, máta, myrta, niauli, ylang ylang nebo z vysokovibračních synergických směsí: andělské odpuštění, andělská láska, andělské srdce, duchovní cesta či 2016.

Yasminka přírodní kosmetika

Sledujte náš blog a brzy i Vás zasvětíme do tajů aromaterapie a prozradíme Vám, jaké mají různé éterické oleje účinky a indikace.

Zdroje:
1. http://www.yasminka.cz/masazni-a-telove-oleje.html
2. Klinické zkušenosti z praxe v oboru fyzioterapie (FyzioDomu)