Dárkový poukaz na mobilní fyzioterapii či masáž v Praze

Dárkové poukazy na fyzioterapii nebo masáž ve Vámi vybrané hodnotě Vám zašleme na Vaši adresu nebo po předchozí domluvě osobně předáme. Tímto dárkem uděláte radost každému, bez ohledu na věk či zdravotní stav. Mobilní fyzioterapii doporučujeme pro zlepšení zdravotního stavu a mobilní masáže pro relaxaci.

Jak si dárkový poukaz objednat? Stačí když vyplníte formulář níže či pošlete e-mail na FyzioDomu@gmail.com s následujícími údaji:

  • jméno obdarovaného
  • v jaké hodnotě chcete dárkový poukaz zakoupit
  • zda do ceny dárkového poukazu máme zahrnout i parkovné (modré či smíšené zóny)
  • pokud víte tak adresu, kde bude služba poskytována
  • na jakou adresu a jméno Vám máme dárkový certifikát zaslat

Jakmile Vám odešleme dárkový poukaz na mobilní služby v Praze, zašleme Vám také informace s platebními údaji. Dárkový poukaz se stává aktivní až po připsání peněz na náš účet se splatností 4 dny.

Platnost poukazu je půl roku a v případě potřeby je samozřejmě přenositelný.

Dárkový poukaz na Vámi vybranou částku vložíme do obálky s nálepkou a přidáme k ní leták s nabídkou služeb a naší vizitkou.

Objednání dárkového poukazu

Pro objednání dárkového poukazu zavolejte na telefonní číslo +420 605 075 599 nebo e-mailem: fyziodomu@gmail.com. Cena dárkového poukazu je stejná jako základní cena služeb FyzioDomu. Ceny služeb jsou dostupné na stránkách mobilní fyzioterapie a masáže.

Dárkový poukaz
vizitka
Lepící nálepka s logem FyzioDomu
Leták s nabídkou služeb